piątek, 19 lipca 2013

Dom po Swojemu trafił do gazety:)

Mała rzecz, a cieszy:) Pamiętacie o Tygodniu Innym Niż Wszystkie? Brałam w nim udział i tak jakoś... ja, Karina z Ekscentrycznego Parowara i Monika Zielona Wśród Ludzi trafiłyśmy do Wróżki (której nie czytam, bo właściwie prasy jakiejkolwiek nie czytam, wolę książki - ale parę razy wpadła mi w ręce i dział ekologiczny mi się podobał;) ) - by przybliżyć ideę tygodnia i pokazać, że to wcale nie jest ani trudne, ani pracochłonne, a potrafi być przydatne i w dodatku zabawne:) 

Tak więc Dom po Swojemu stał się na moment sławny, na pamiątkę zostanie mi gazeta (jeśli ktoś jest zainteresowany - to na stronie 22 jest artykuł pt. "Tydzień Przmiany" :) ) i kilka zdjęć, zrobionych przez pana fotografa Bogdana Krężela. Jednym się nawet pochwalę:) Prawda, że sympatyczne?

3 komentarze:

 1. Pięknie zapozowałyście z Zosią :) I zakupiwszy Wróżkę, przyszłość wam wróżę świetlaną:) Generalnie – szacunek! Od dziś jestem stałą czytelniczką i zaraz uskutecznię cukiniowe placuszki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za ciepłe słowa dyduś:) Mam nadzieję, że dzięki tobie niedługo podzielę się ze wszystkimi przepisem na Najlepszą Na Świecie Tartę Cytrynową (bo już mogę ją jeść:P )

   Usuń
 2. Teraz to ja dzięki za to miłe NNŚTC:) jasne, chętnie zeznam, jak robię placek, który mi wychodzi (skoro wychodzi, bo oczywiście ci wierzę;)

  OdpowiedzUsuń